Pracownika gastronomii do gotowania i przygotowywania posiłków
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

18:00 -  6:00 co drugi dzień

Miejsce pracy: Warszawa / Targówek

Oferujemy:

- wynagrodzenie 32 zł brutto/h

- bezpłatny transport

Zakres obowiązków:

- gotowanie i podgrzewanie posiłków

Oczekujemy:

    - Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

    - gotowości do podjęcia pracy na stałe

  • Praca Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392