Pracownika do działu transportu Zakładu Remontowo-Budowlanego
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa

 'OSKARD'

Firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami na rynku  nieruchomości,

stawiająca na rozwój, jakość, nowoczesność i innowacyjność

zatrudni osobę na stanowisko:

Praca na terenie Tych i okolic, ośmiogodzinny dzień pracy, pięć dni w tygodniu.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pojazdów dostawczych do 3,5 t, ciągnika rolniczego z przyczepą
  • odśnieżanie i posypywanie zasobów TSM 'OSKARD' w trakcie  prowadzenia  'Akcji Zima'
  • prace gospodarcze zlecane przez administracje Spółdzielni
  • odpowiedzialność za stan techniczny powierzonego sprzętu
  • przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, Dozoru Technicznego, BHP  i innych wymaganych w miejscu realizacji zleconych prac

Minimalne wymagania :

  • wykształcenie zawodowe
  • prawo jazdy kat.( B+E) lub (C+E) lub (B i T)
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę,
  • fundusz socjalny
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego.
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych kandydata na pracownika jest Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa "OSKARD", a dane osobowe są przetwarzane zgodnie z "Zasadami ochrony danych osobowych" zamieszczonych na stronie internetowej www.oskard.tychy.pl

  • Praca Tychy
  • Kurier (transport) Tychy
  • Kierownik działu personalnego Tychy
  • Specjalista ds. transportu Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536