Pracownika biurowego w Recepcji Centrali Banku w Warszawie
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Toyota Bank S.A
3. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Dla Naszego Stałego Klienta z branży finansowej
poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Recepcji.
Miejsce pracy: Warszawa Nr Ref. TBR09
Podstawowe zadania:
1. Obsługa centrali telefonicznej,
2. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
3. Wprowadzanie danych do systemu,
4. Przygotowywanie dokumentów do wysyłki,
5. Obsługa gości i klientów Banku,
6. Inne zadania biurowe,
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
• ciekawą pracę w dynamicznej międzynarodowej firmie finansowej,
• możliwość korzystania z Benefitów firmowych,
• płatne wolne dni,
• przyjazny zespół nastawiony na współpracę,
• uczestnictwo w zajęciach sportowo-rekreacyjnych i konkursach wewnętrznych.

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544