Pracownik Zespołu Logistycznego
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Decathlon sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw,
  • rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie,
  • kompletowanie zamówień,
  • dbanie o terminy oraz jakość dostaw,
  • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy fizycznej,
  • dyspozycyjność w tygodniu i w wybrane weekendy w systemie trzyzmianowym (06:00-14:00; 14:30-22:30; 18:00-02:00),
  • odpowiedzialność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć rozwoju swoich kompetencji i umiejętności.

To oferujemy

  • umowę o pracę i wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb (½, ¾, pełny),
  • wynagrodzenie na poziomie 4600 zł brutto, premie miesięczne i kwartalne, dodatek dla operatorów wózków widłowych, akcjonariat pracowniczy, sharing (dzielenie się zyskiem firmy),
  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, PPE, bony świąteczne),
  • wprowadzenie do firmy, z nami poznasz atmosferę jaka panuje w Decathlon,
  • wspólne świętowanie sukcesów oraz sportowe spotkania zespołu,
  • szkolenia przygotowujące do pracy,
  • możliwość uzyskania podwyżki rocznej za osiągnięte wyniki.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie od ponad 40 lat. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „Move people through the wonders of sport”.

Rozwój jest integralną częścią każdego Decathlończyka. Jeśli dołączysz do naszego zespołu masz nieograniczony pakiet możliwości - o tym jak zostaną one wykorzystane, sam zadecydujesz!

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690