Pracownik zabezpieczenia sklepu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PHU Topaz Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Aktualnie do sklepu TOPAZ w Warszawie ul. Hawajska 11 - poszukujemy pracownika na stanowisko - Pracownik zabezpieczenia sklepu

Główne zadania:

  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zabezpieczenia sklepu przed kradzieżami oraz przed niszczeniem mienia
  • podejmowania interwencji po zaobserwowaniu próby kradzieży towaru czy niszczenia mienia
  • dbałość o bezpieczeństwo utargów z kasetek i wsparcie kasjerek w drodze na kasę oraz z kasy do biura sklepu
  • monitorowanie wnoszonych na teren sklepu przez pracowników/klientów produktów czy toreb
  • zbieranie koszyków spod kas i odstawianie ich na stolik oraz odprowadzanie wózków na miejsce
  • współpraca w wybranych zadaniach porządkowych z pozostałym personelem sklepu i realizowanie zadań zleconych przez kadrę zarządzającą sklepem

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, spostrzegawczość i umiejętność szybkiego podejmowania interwencji
  • umiejętność skutecznej współpracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej, również w weekendy
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (do ustalenia z wybranym kandydatem)
  • talony na święta
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075