Pracownik wykończeniowy - glazury, gładzie, malowanie natryskowe
  • Gdańsk, pomorskie
Gdańsk
Berker Dominis
25. 9. 2024

Polska firma budowlana istniejąca od 2022 roku, zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik wykończeniowy – glazury, płytki, gładzie, malowanie natryskowe.

Miejsce pracy:  Gdańsk i woj. pomorskie

Zadania:

•    Wykonywanie prac wykończeniowych w budynkach mieszkalnych- glazury, płytki, gładzie, malowanie natryskowe.

Wymagania:

•    Doświadczenie minimum 2/3 letnie w wykonywaniu ww. prac,

•    Dokładność i samodzielność,

•    Otwartość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

•    Umowę o pracę lub zlecenie,

•    Pracę od poniedziałku do piątku, każdy wolny weekend,

•    Narzędzia, sprzęt BHP,

•    Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „GDAŃSK” – oddzwonię!

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik fizyczny Starogard Gdański
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny gdański
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132