Pracownik wykończeniowy – glazury, płytki, gładzie, malowanie natryskowe.
  • Szczecin, zachodniopomorskie
Szczecin
Berker Dominis
25. 9. 2024

Polska firma budowlana istniejąca od 2022 roku, zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin i woj. zachodniopomorskie

Zadania:

•    Wykonywanie prac wykończeniowych w budynkach mieszkalnych- glazury, płytki, gładzie, malowanie natryskowe

Wymagania:

•    Doświadczenie minimum 2/3 letnie w wykonywaniu ww. prac,

•    Dokładność i samodzielność,

•    Otwartość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

•    Umowę o pracę lub zlecenie,

•    Stawkę ustalaną indywidualnie zgodnie z doświadczeniem i umiejętnościami,

•    Pracę od poniedziałku do piątku, każdy wolny weekend,

•    Narzędzia, sprzęt BHP,

•    Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „SZCZECIN” – oddzwonię!

  • Praca Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210