PRACOWNIK WYDZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA
  • Wilamowice
Wilamowice, Wilamowice, Śląskie, Polska
Beskidzki Bank Spółdzielczy
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klientów indywidualnych i instytucjonalnych Banku
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i transakcji
  • Utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami
  • Praca z gotówką

WYMAGANIA:
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta
  • Posiadanie umiejętności szybkiego uczenia się i systematyczności w działaniu
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane: znajomość produktów bankowych i technik sprzedaży

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w placówkach Banku zlokalizowanej w Wilamowicach
  • Elastyczny system adaptacyjny i szkolenia branżowe
  • Wynagrodzenie płatne terminowo
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku

  • Praca Wilamowice
  • Pracownik biurowy Wilamowice
  • Pracownik fizyczny Wilamowice
  • Pracownik produkcji Wilamowice
  • Wilamowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045