Pracownik Wsparcia Technicznego (Helpdesk IT) Wieliczka
  • Wieliczka
Wieliczka, Wieliczka, Małopolskie, Polska
Fiberlink
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pierwsza linia wsparcia telefonicznego i mailowego
  • Zarządzanie zgłoszonymi problemami (przyjmowanie, rejestrowanie, rozwiązywanie)
  • Eskalowanie trudniejszych problemów na dalsze linie wsparcia technicznego

WYMAGANIA:
  • Podstawowa znajomość sieci komputerowych
  • Zainteresowanie technologiami LAN, WiFi, FTTH
  • Znajomość systemów z rodziny Windows
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, doświadczenie w kontakcie z klientem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowych atutem

OFERUJEMY:

  • Bezpłatne korzystanie z naszych usług
  • Pakiet medyczny LUXMED
  • Dostęp do platformy językowej
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe

  • Praca Wieliczka
  • Pracownik fizyczny Wieliczka
  • Pracownik fizyczny Wieliczki
  • Pracownik biurowy Wieliczka
  • Pracownik biurowy Wieliczki
  • Pracownik produkcji Wieliczki
  • Pracownik produkcji Wieliczka
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567