Pracownik wsparcia sprzedaży (m/k) - praca dodatkowa
  • Olewin
małopolskie, Olewin, małopolskie, Polska
Trenkwalder
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • wprowadzanie ofert do systemu,
  • współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania:
  • status ucznia/studenta (wykształcenie techniczne/w trakcie studiów technicznych),
  • znajomość programu Excel,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy (dostosowane do naszego zapotrzebowania i Twojej dyspozycyjności),
  • pracę na podstawie umowy zlecenie,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego,
  • pracę hybrydową z możliwością przejścia na 100% zdalną,
  • szkolenie stanowiskowe.

Jeśli dana oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, zapraszamy do przesłania nam swojego CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116