Pracownik wsparcia produkcji plastikowych elementów do AGD i samochodów
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • wykonywanie prostych czynności produkcyjnych,
  • kontrola jakości i pakowanie.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • systematyczność i staranność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności manualne.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawka 29,50 zł brutto/h,
  • dodatkowy bonus w wysokości 400 zł brutto za polecanie znajomych do pracy,
  • szkolenia stanowiskowe,
  • opieka koordynatora.

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116