Pracownik wsparcia produkcji
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych,
  • wizualna kontrola wyprodukowanego elementu.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • 5000 zł brutto miesięcznie,
  • 200 zł premii frekwencyjnej,
  • stawka brutto = netto dla osób ze statusem studenta,
  • umowa zlecenie z opłaconymi składkami ZUS,
  • do 400 zł bonusu za polecenie kandydata do pracy,
  • szkolenia stanowiskowe - nie musisz mieć doświadczenia!

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Pracownik ds. administracji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584