Pracownik wsparcia produkcji - branża AGD
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • produkcja oraz montaż podzespołów z branży AGD,
  • innych pracach produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • dobry wzrok, spostrzegawczość oraz systematyczność,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.
  • doświadczenie w pracy na produkcji lub podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością pełnego oskładkowania,
  • stawka: 29 zł brutto/h,
  • praca w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • opieka koordynatora,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto.

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570