Pracownik wsparcia produkcji
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych, takich jak wtryskarki i małe praski do formowania kształtu elementów gumowych,
  • kontrola wizualna wyprodukowanych elementów.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność obsługi prostych narzędzi i maszyn,
  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
  • dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawkę 29,40 zł brutto,
  • dla studenta brutto=netto,
  • premię frekwencyjną w kwocie 200 zł,
  • szkolenie stanowiskowe.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik produkcji Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik fizyczny Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik biurowy Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567