Pracownik Wsparcia Operacyjnego w Dziale Sortowania Mszczonów
  • Mszczonów
Mszczonów, Mszczonów, Mazowieckie, Polska
InPost
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmował/ zajmowała?

  • Weryfikacja losów przesyłek w wewnętrznym systemie logistycznym
  • Kontakt z klientem oraz z pracownikami z innych obszarów organizacji
  • Raportowanie wyników przełożonemu
  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Codzienna obsługa skrzynki e-mail
  • Uczestnictwo w spotkaniach online lub stacjonarnych
  • Ustawianie nośników z przesyłkami zgodnie z przyjętym standardem

WYMAGANIA:

Czego potrzebujemy od Ciebie?

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności MS Excel oraz MS Power Point
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie min. B1
  • Zaangażowania w powierzone zadania
  • Dyspozycyjności – praca w godzinach 10:00 – 18:00. Zdarzają się sytuacje gdzie te godziny pracy trzeba dostosować do zleconych zadań
  • Wysokich umiejętności organizowania własnej pracy
  • Samodzielności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

OFERUJEMY:

To, co zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania
  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)

  • Praca Mszczonów
  • Pracownik biurowy Mszczonów
  • Pracownik produkcji Mszczonów
  • Pracownik fizyczny Mszczonów
  • Mszczonów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584