Pracownik wsparcia magazynu
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie materiałów na produkcję,
  • kompletowanie zamówień i wysyłek,
  • ręczne prace transportowe,
  • obsługa wózka widłowego - czołowego.

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózek widłowy IIWJO,
  • doświadczenie w obsłudze wózka czołowego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • BONUS za polecenie osoby do pracy - 400 zł brutto,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością pełnego oskładkowania,
  • stawka godzinowa 33,00 brutto,
  • praca na zmiany, od poniedziałku do piątku, po 8 godzin,
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod strukturę zakładu.

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik administracyjno - biurowy Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392