Pracownik wsparcia klienta linii lotniczych (jęz. niemiecki)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Concentrix
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Telefoniczna obsługa klientów znanej linii lotniczej.
  • Wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (B2/C1).
  • Umiejętność swobodnej komunikacji telefonicznej.
  • Wysoka kultura osobista i otwartość w kontaktach.
  • Znajomość języka angielskiego będzie plusem.

Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie 7500 zł brutto plus bonusy.
  • Elastyczne godziny pracy (8:00 – 20:30).
  • Kompleksowe szkolenie.
  • Praca w nowoczesnym biurze w Warszawie.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, kafeteria benefitów, ubezpieczenie).

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567