Pracownik winnicy | Francja
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
EcoJob
14. 7. 2024

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.
Stanowisko pracy:
Pracownik sezonowy - praca w winnicy
Twój zakres obowiązków:
• zbiór winogron,
• przycinanie krzewów,
• składowanie gron do koszy,
• przenoszenie do miejsca zbiórki.
Nasze wymagania:
• dyspozycyjność na przełomie sierpień - wrzesień
• gotowość na wyjazd z dnia na dzień ( koniec sierpnia , początek września)
• chęć zdobycia nowych doświadczeń i uczestniczenia w jednym z największych francuskich wydarzeń: winobraniu.
Co oferujemy:
• stawka 11,65€/h brutto
• + 10% dodatków
• francuska umowa o pracę – prawo do świadczeń chorobowych, emerytalnych
• bezpłatne zakwaterowanie
• praca na okres 2 - 3 tygodni
• nadgodziny +25%
• zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu
• wypłata wynagrodzenia do 15 dnia kolejnego miesiąca
• badania lekarskie po stronie pracodawcy
Osoby zainteresowane proszę o zapisanie się za pośrednictwem storny:
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.
Oferta pracy tymczasowej

  • Praca Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584