Pracownik w dziale zamówień (z orzeczeniem o niepełnosprawności)
  • Torun
Toruń, Torun, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- bieżąca obsługa zamówień, - planowanie i realizacja procesów transportowych, - przygotowywanie dokumentów, - przygotowywanie raportów, - współpraca z dostawcami i kontrahentami w zakresie obsługi zamówień.
Wymagania stanowiska
- wykształcenie min. średnie, - mile widziane doświadczenie w dziale logistyki, zakupów, magazynie, - obsługa komputera, pakietu Office, - chęć do nauki i rozwoju, - mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie, - zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, - możliwość nauki i rozwoju,

  • Praca Toruń
  • Pracownicy uczelni w Polsce Toruń
  • Doradca podatkowy w Polsce Toruń
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Toruń
  • Pracownik kolei Toruń
  • Pracownik umysłowy Toruń
  • Pracownik ochrony Toruń
  • Pracownik produkcji Toruń
  • Pracownik socjalny Toruń
  • Pracownik fizyczny Toruń
  • Pracownik biurowy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018