Pracownik w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
Cedrob Foods S.A.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie planowych przeglądów maszyn w celu zapobiegania awariom
  • diagnozowanie i naprawa awarii
  • podejmowanie działań mających na celu poprawę efektywności i wydajności maszyn

WYMAGANIA:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u wiodącego i najszybciej rozwijającego się producenta wędlin, dań gotowych i przekąsek mięsnych w Polsce, należącego do największego polskiego koncernu produkujące surowce mięsne, lidera produkcji kurczaka w Europie
  • otwartość organizacji na innowacje, inwestycje
  • udział w branżowych wydarzeniach
  • smaczne posiłki i przekąski
  • parking dla pracowników
  • pakiet powitalny dla nowo zatrudnionych
  • pakiet sportowy
  • inicjatywy organizowane dla pracowników: program Kaizen, program poleceń, loterie, konkursy
  • ubezpieczenie grupowe
  • paczki świąteczne

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Pracownicy uczelni w Polsce Sosnowiec
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Sosnowiec
  • Doradca podatkowy w Polsce Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836