Pracownik w dziale kadr i płac
  • Piotrków Trybunalski, ul. Sulejowska 45
łódzkie, Piotrków Trybunalski, ul. Sulejowska 45, łódzkie, Polska
Inwemer System Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju  i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości oraz obsługi technicznej budynków.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska
  • Kompleksowa obsługa dokumentacji kadrowo-płacowej związanej ze stosunkiem pracy, w tym umów cywilnoprawnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.

Wymagania
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (Zakład Pracy Chronionej)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym szczególnie praktyczna znajomość Excel, Word),
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania kadrami,
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Oferujemy
  • Szkolenie z obsługi programu Comarch Optima,
  • Pracę w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków.

  • Praca łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055