Pracownik w dziale hodowli, rozrodu i marketingu
  • Tulce, k. Poznania
, Tulce, k. Poznania, wielkopolskie, Polska
WCHiRZ Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Już ponad 60 lat Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt, w hodowli bydła i trzody chlewnej zajmuje się rozrodem tych zwierząt, selekcjonując reproduktory, pozyskując, konfekcjonując oraz dostarczając ich nasienie. Wieloletnia tradycja oraz doświadczenie w pracy hodowlanej na rzecz polskiej hodowli bydła i trzody, czyni Spółkę sprawdzonym partnerem jak i ekspertem w tej dziedzinie.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu zwierząt oraz wspieranie działań związanych z rozwojem firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: zootechnika, rolnictwo lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Obsługa pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność.
  • Komunikatywność.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Chęć do stałego uczenia się.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego.
  • Pracę pełną wyzwań w zespole rynkowego lidera.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

72 121
13 678