Pracownik Utrzymania Ruchu z umiejętnością spawania
  • Nowa Dęba, tarnobrzeski, podkarpackie
Nowa Dęba
Innowacja Sp. z.o.o.
27. 3. 2024
wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

    Jesteśmy firmą produkcyjną o ugruntowanej pozycji na rynku. Zatrudniamy 90 osób. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik utrzymania ruchu z umiejętnością spawania.

    Obowiązki:

  • wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń;
  • usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn;
  • instalacja nowych urządzeń i maszyn.

   Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe/techniczne/mechaniczne;
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn;
  • mile widziane uprawnienia eksploatacyjne urządzeń, instalacji, sieci, wózki widłowe, suwnice, jak również umiejętność spawania.

   Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • możliwość uzyskania uprawnień;
  • świadczenia socjalne;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Prosimy o podpisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozp. Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27.IV.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rodo)"

  • Praca Nowa Dęba
  • Pracownik produkcji Nowa Dęba
  • Pracownik biurowy Nowa Dęba
  • Pracownik fizyczny Nowa Dęba
  • Nowa Dęba - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179