Pracownik Utrzymania Ruchu (Elektryk) - rekrutacja online
  • Bielsk Podlaski
Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski, podlaskie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla ogólnopolskiej firmy z sektora hodowlanego poszukuję specjalisty na stanowisko Pracownika Utrzymania Ruchu (Elektryka) w lokalizacji Sokółka lub Bielsk Podlaski do zakładu wylęgu drobiu.

Pracownik Utrzymania Ruchu (Elektryk)Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Główne zadania i obowiązki:

  • utrzymanie ruchu zakładu wylęgarni drobiu
  • naprawa maszyn i układów elektrycznych, automatycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • modernizacje układów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych oraz uczestnictwo w rozruchach nowych maszyn
  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i infrastruktury technicznej
  • zgłaszanie potrzeby zakupu i wymiany niezbędnych części
  • prowadzenie dokumentacji pracy działu w wersji elektronicznej i papierowej.

Wymagane wykształcenie kierunkowe elektryczne i uprawnienia eksploatacyjne grupy 1 i 2 oraz doświadczenie na podobnych stanowiskach około 1 roku.

Klient oferuje:

  • umowę o pracę - początkowo 3 m-ce próbny, kolejna na 13 m-cy lub nieokreślony
  • wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od poziomu doświadczeń do indywidualnych ustaleń
  • miesięczną premię zadaniową do 30% podstawy
  • ryczałt za ewentualne nadgodziny
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta Multisport
  • karta lunchowa
  • dofinansowanie do świąt i wypoczynku

  • Praca Bielsk Podlaski
  • Elektryk Bielsk Podlaski
  • Pracownik produkcji Bielsk Podlaski
  • Pracownik fizyczny Bielsk Podlaski
  • Pracownik biurowy Bielsk Podlaski
  • Bielsk Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509