Pracownik utrzymania ruchu (elektryk/mechanik)
  • Zimna Wódka
opolskie, Zimna Wódka, Opolskie, Polska
GUSTAV WOLF POLSKA
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Okresowa kontrola i oględziny urządzeń produkcyjnych i energetycznych,
  • Raportowanie zdarzeń wynikłych z utrzymania ruchu oraz z wykonanych prac,
  • Zgłaszanie potrzeby zakupu materiałów i części,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  • Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn,
  • Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych,
  • Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie techniczne w zakresie elektryki,
  • Znajomość układów elektrycznych i pneumatycznych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych oraz rysunku technicznego,
  • Umiejętność diagnostyki i naprawy usterek w instalacjach elektrycznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek wymagany.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania integracyjne.

  • Praca opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584