Pracownik utrzymania ruchu
  • Jelcz-laskowice
pracownik utrzymania ruchu
Jelcz-Laskowice, Jelcz-laskowice, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Zależy Ci na stabilnej pracy? Masz już pierwsze doświadczenie w utrzymaniu ruchu?Dołącz do nas i rozwijaj swój potencjał! Dla naszego Klienta – Toyota Motor Manufacturing Poland w Łęgu k. Jelcza-Laskowic poszukujemy kandydatów na stanowisko:pracownik utrzymania ruchu.

Oczekujemy

  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane kierunki: mechatronik, elektryk, automatyk
  • aktualna wiedza i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki, mechaniki, sieci przemysłowych, programowania sterowników
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej: naprawy, przeglądy, nowe instalacje

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnieniebezpośrednie w Toyota
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie i dodatki (premia produkcyjna, dodatek za 4-brygadówkę, system Motivizer, dodatek za zmiany nocne)już od 8 081 pln brutto do 8 843 pln – uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia - wynagrodzenia podnoszone są co rok
  • zorganizowany dojazd (m.in. z Oławy, Namysłowa, Brzegu, Oleśnicy, Bierutowa, Strzelina, Wrocławia, Grodkowa)
  • liczne benefity: opieka medyczna, karta sportowa, leasing samochodów na preferencyjnych warunkach, ubezpieczenie, wydarzenia sportowe i integracyjne, atrakcyjne szkolenia
  • dofinansowanie do posiłków
  • wysokie standardy pracy i obsługi Pracownika
  • świetnie zorganizowane środowisko pracy

Zadania

  • diagnozowanie usterek, znajdowanie przyczyn i rozwiązań, zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń na produkcji
  • bieżące przeglądy, przywracanie funkcjonalności
  • praca z dokumentacją techniczną i urządzeniami pomiarowym
  • sporządzanie raportów i prezentacja wyników

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Pracownik fizyczny Jelcz-Laskowice
  • Pracownik produkcji Jelcz-Laskowice
  • Pracownik biurowy Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080