Pracownik utrzymania ruchu
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
firma branży produkcyjno-budowlanej
14. 7. 2024

Talent River to firma z polskim kapitałem oferująca usługi HR dla biznesu.
www.talentriver.pl
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy PRACOWNIKA DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU.
Obowiązki:
- wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń przemysłowych
- prowadzenie ewidencji i kontroli maszyn i urządzeń produkcyjnych
- codzienny serwis w razie awarii maszyn i urządzeń przemysłowych
- optymalizacja procedur eksploatacyjnych
- współpraca z serwisantami zewnętrznymi
- współpraca z kierownikiem produkcji
- przestrzeganie BHP.
Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- uprawnienia elektryczne
- praktyczna znajomość zagadnień elektryki, automatyki, elektroniki, mechaniki
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole oraz chęci do współpracy
- mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.
Pracodawca oferuje:
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- pakiet benefitów (kurs językowe, karta multisport, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do żłobka itp.)
- pracę w systemie 1 zmianowym (pon-pt) 8-16
- możliwość ciągłego rozwoju
- okres wdrożeniowy oraz szkoleniowy.
Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej.
Talent River nr certyfikatu 26306
Wysyłając aplikację prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, weryfikacji kandydatury pracownika u Klienta oraz zgody na udostępnienie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych.
Zgoda jest dobrowolna, jednak brak jej zaznaczenia może uniemożliwić kandydatowi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Talent River Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Aleje Marcinkowskiego 27/1, 61-745 Poznań, e-mail: rekrutacja(małpa)talentriver.pl

  • Praca Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941