Pracownik Utrzymania Ruchu
  • Olkusz
Olkusz, Olkusz, małopolskie, Polska
Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury obiektowej
  • Bieżące usuwanie awarii i usterek występujących w zakładzie
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym
  • Wykonywanie regularnych przeglądów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Nadzorowanie wszelkich prac naprawczych i serwisowych
  • Wdrażanie usprawnień i modernizowanie maszyn i urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • Uprawnienia SEP
  • Wiedza techniczna w zakresie elektryki/automatyki
  • Umiejętność szybkiego reagowania, samodzielność i inicjatywa

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Karta lunchowa / Premia absencyjna
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość zdobycia doświadczenia/uprawnień/kwalifikacji

  • Praca Olkusz
  • Pracownik fizyczny Olkusz
  • Pracownik produkcji Olkusz
  • Pracownik biurowy Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851