Pracownik Utrzymania Ruchu
  • Września
Września, Września, wielkopolskie, Polska
Techpak Group Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Techpak Group Sp. z o.o. jest rodzinną firmą działającą 25 lat na rynku produkcji opakowań tekturowych i kaszerowanych, standów reklamowych oraz tektury.

Obowiązki

  • Monitorowanie i odpowiedzialność za sprawność maszyn pod kątem mechanicznym, pneumatycznym oraz hydrauliki siłowej
  • Prowadzenie przeglądów, konserwacji, remontów oraz usuwanie awarii maszyn
  • Diagnostyka przyczyn usterek i awarii
  • Modernizowanie maszyn pod kątem dostosowania do wymagań przepisów BHP oraz zwiększenia produktywności
  • Drobne prace techniczne na terenie zakładu

Wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze techniczne/ pożądane średnie lub wyższe techniczne
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Umiejętności czytania schematów technicznych maszyn
  • Dodatkowym atutem będzie świadectwo kwalifikacji SEP, grupa G1, kat. E do 1kV orazuprawnienia spawalnicze MMA lub MIG-MAG
  • Mile widziana wiedza z zakresu urządzeń do obróbki metali
  • Sumienność, zapał, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze, premię uznaniową, premię frekwencyjną)
  • Ubezpieczenie na życie już od 6,5 zł – w pozostałej części dofinansowane przez pracodawcę
  • Opiekę medyczną już od 14 zł – w pozostałej części dofinansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie NNW dla dzieci pracowników za 1 zł - dofinansowane przez pracodawcę
  • Kartę MultiSport dofinansowaną przez pracodawcę
  • Owocowe wtorki
  • Nagrody za pomysły optymalizacyjne
  • Nagrody rekomendacyjne „Pracuj w Techpaku”

  • Więcej informacji:https://www.techpak.eu/kariera/

  • Praca Września
  • Pracownik biurowy Września
  • Pracownik fizyczny Września
  • Pracownik produkcji Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055