Pracownik Utrzymania Ruchu
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
FNUR Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola i nadzór urządzeń,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • zapobieganie przyczynom powstawania awarii,
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
  • wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach,
  • praca w systemie 12h.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne min. średnie,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, mechaniki, pneumatyki i budowy maszyn,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • umiejętność identyfikowania awarii,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • możliwość przyuczenia do zawodu dla osób bez doświadczenia,
  • korzystne warunki płacowe,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • premie świąteczne

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Firma FNUR Sp. z o.o. mająca siedzibę w Dąbrowie Górniczej poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko Pracownik utrzymaniu ruchu w Gliwicach.

  • Praca Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696