Pracownik Utrzymania Ruchu
  • Kraków, ul. Nad Drwiną 4
małopolskie, Kraków, ul. Nad Drwiną 4, małopolskie, Polska
Schwinn Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Firma SCHWINN POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium poszukuje pracownika na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • zabezpieczenie w zakresie napraw elektromechanicznych maszyn na terenie firmy
  • dbałość o utrzymanie ruchu urządzeń produkcyjnych
  • analiza awaryjności maszyn oraz poszukiwanie rozwiązań celem jej obniżenia
  • definiowanie i przestrzeganie zdefiniowanych wymagań jakościowych co do sprzętu

Wymagania:

  • wykształcenie odpowiadające ww. wymaganiom i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w pracy, odpowiedzialność, systematyczność, spostrzegawczość

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • pracę w młodym i sympatycznym zespole

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246