Pracownik utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, Mazowieckie, Polska
Dussmann
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik porządkowy
Miejsce pracy: Zakroczym
Region: Mazowieckie
Praca w dni robocze ,w godz.14-22
Oferujemy
Długotrwałe zatrudnienie na umowę zlecenie
TERMINOWE WYPŁATY!
Niezbędne narzędzia do pracy
Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne
Oczekujemy:
Umiejętność obsługi urządzeń do prac porządkowych
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Zadania: sprzątanie pomieszczeń socjalnych, biurowych :
mycie, zamiatanie posadzek,
serwis zasadniczy i bieżący toalet,
utrzymanie w czystości biur, stołówek
Kontakt tel. 787 096 990 lub CV klikając Aplikuj

  • Praca Zakroczym
  • Pracownik biurowy Zakroczym
  • Pracownik fizyczny Zakroczym
  • Pracownik produkcji Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544