Pracownik utrzymania czystości ul.Kisielewskiego 3/4 etatu
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Częstochowa ul. Kisielewskiego

To oferujemy:

-       Stabilną prace od poniedziałku do soboty

-       Pracę w godzinach 6-12 (3/4 etatu)

-       Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę

-       Po okresie próbnym -możliwość dołączenia do  pakietu medycznego, sportowego i ubezpieczenia grupowego

 Twoje zadania:

-       Zamiatanie

-       Utrzymanie czystości w częściach wspólnych (ciągi komunikacyjne, sanitariaty)

-       Dbanie o czystość na terenie dużego sklepu

Oczekujemy:

-       Chęci do podjęcia pracy na stałe

-       Dokładności i sumienności

-       Kultury osobistej

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna  nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Proszę przesłać CV lub sms/zadzwonić pod numer telefonu 889 058 335

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567