PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (teren zewnętrzny)
  • Nysa
Nysa, Nysa, Opolskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

To oferujemy:

  • Umowa zlecenie
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
  • Praca  3 dni w tygodniu /  poniedziałek, środa i piątek w godzinach 7:00-17:00

Twoje zadania:

  • Dbanie o porządek na terenie zewnętrznym
  • Zamiatanie, odśnieżanie, koszenie trawy

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy
  • Dokładności i sumienności

  • Praca Nysa
  • Pracownik biurowy Nysa
  • Pracownik produkcji Nysa
  • Pracownik fizyczny Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584