Pracownik utrzymania czystości produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Zakład produkcyjny Dijo, prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli, laureat nagrody Forbes w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Czyszczenie linii produkcyjnej i okolic
  • Obsługa maszyn do mycia i manualne czyszczenie maszyn produkcyjnych
  • Przestrzeganie harmonogramów czyszczenia

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w podobnej roli będzie dodatkowym atutem
  • Precyzja i dbałość o szczegóły
  • Dyspozycyjność do pracy nocnej
  • Posiadanie aktualnej książeczki zdrowia (sanepid) będzie plusem

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie spożywczej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 zł brutto plus system premiowy
  • Dodatkowe benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie życiowe
  • Bonus za polecenie nowego pracownika – 1700 zł brutto
  • Dostęp do obiektów socjalnych
  • Wydarzenia integracyjne
  • Pożyczki na korzystnych warunkach

  • Praca Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik instytucji kultury Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563