Pracownik utrzymania czystości - os. z orzeczonym st. niepeł
  • Lublin
pracownik utrzymania czystości - os. z orzeczonym st. niepeł
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
AZ - FA
12. 6. 2024

Jesteśmy Fundacją aktywizującą zawodowo osoby z niepełnosprawnością. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko pracownik usług porządkowych.
Pół etatu. Stacjonarna.
Miejsce pracy: Lublin
Obowiązki:
* sprzątanie różnych pomieszczeń : hole, korytarze, łazienki, pomieszczenia socjalne/rentgenowskie/archiwa/pomieszczenia administracyjne/toalety/przychodnia – godziny pracy do ustalenia
Wymagania:
* chęci do pracy,
* odpowiedzialność, sumienność i uczciwość
* aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - rekrutacja w ramach projektu aktywizacji zawodowej
Oferujemy:
* przeszkolenie i wdrożenie do pracy
* stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* praca w Lublinie
* wsparcie ze strony fundacji
* dodatki motywacyjne za za podjęcie i utrzymanie zatrudnienia
Ze względu na na misję Fundacji nasze procesy są dedykowane osobom z niepełnosprawnościami. Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie.
Projekt Aktywuj Pracę jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Numer w rejestrze Agencji Zatrudnienia : 947

  • Praca Lublin
  • Pracownik utrzymania ruchu Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Lublin
  • Pracownik ds. administracji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851