Pracownik Utrzymania Czystości na teren zewnętrzny
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o., Dołącz do nas!. Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w ponad 100 usługach. Dzięki zmotywowanym pracownikom i ukierunkowaniu na innowacje i technologię opracowujemy dostosowane do potrzeb koncepcje i rozwiązania dla naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-11.

Zadania:

  • Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym,
  • Zamiatanie,
  • W okresie letnim koszenie trawy,
  • W trakcie opadów śniegu odśnieżanie.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • Chęci do pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny 787096990

  • Praca Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179