Pracownik utrzymania czystości - MOP Polkowice Moskorzyn
  • Polkowice
pracownik utrzymania czystości - MOP Polkowice Moskorzyn
Polkowice, Polkowice, Dolnośląskie, Polska
Katarzyna
18. 9. 2024

GWARANT Agencja Ochrony Sp. z o.o. - firma działa na polskim rynku od 30 lat. Świadczymy usługi z zakresu ochrony mienia oraz prac porządkowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownik serwisu utrzymania czystości.
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
• wynagrodzenie 28,10 zł brutto / h;
• zakres obowiązków: utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym stacji benzynowej, zbieranie śmieci, koszenie trawy;
• godziny pracy do uzgodnienia, 8 h dziennie
• lokalizacja obiektu: MOP Polkowice, Moskorzyn ( droga S3, przy stacji BP);
• wypłatę zawsze na czas;
• przyjazną atmosferę.
Wymagania:
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
• sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
Kontakt: 726 950 081
Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00

  • Praca Polkowice
  • Pracownik biurowy Polkowice
  • Pracownik produkcji Polkowice
  • Pracownik fizyczny Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584