Pracownik utrzymania czystości (m/k)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
15. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres obowiązków:

  • dbanie o czystość w magazynie,
  • przemieszczanie się wózkiem widłowym,
  • segregowanie odpadów (folia, makulatura),
  • wsparcie procesu kompletacji (uzupełnianie materiałów dodatkowych do kompletacji).
Wymagania:
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych/prawa jazdy kat. B,
  • gotowości do pracy zmianowej po 8h oraz do pracy w weekendy,
  • chęci do pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stawkę 4250zł brutto plus premia frekwencyjna,
  • darmowy posiłek,
  • duży parking.

Kontakt do rekrutera: 795 428 478 (do godz.15:00)

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik ds. administracji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851