Pracownik utrzymania czystości - Kędzierzyn Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle
pracownik utrzymania czystości - Kędzierzyn Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
Gwarant Agencja Ochrony Sp. z o.o.
11. 9. 2024

GWARANT Agencja Ochrony Sp. z o.o. - firma działa na polskim rynku od 30 lat. Świadczymy usługi z zakresu ochrony mienia oraz prac porządkowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownik serwisu utrzymania czystości.
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / umowy zlecenia;
• wynagrodzenie 28,10 zł brutto / h, 4 300 zł brutto / etat;
• pracę w godzinach 6.00 - 14.00. 13.00 - 21.00;
• zakres obowiązków: utrzymanie czystości na obiekcie, w tym: mycie maszynowe podłóg, zamiatanie, wyrzucanie śmieci;
• lokalizacja obiektu: Kędzierzyn Koźle;
• wypłatę zawsze na czas;
• przyjazną atmosferę.
Wymagania:
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
• znajomość obsługi maszyn czyszczących ( mile widziana)
• sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
Kontakt: 726 950 081
Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik fizyczny Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik biurowy Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik produkcji Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567