Pracownik utrzymania czystości - Kędzierzyn Koźle
  • Kraków
pracownik utrzymania czystości - Kędzierzyn Koźle
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Katarzyna
19. 4. 2024

GWARANT Agencja Ochrony Sp. z o.o. - firma działa na polskim rynku od 30 lat. Świadczymy usługi z zakresu ochrony mienia oraz prac porządkowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownik serwisu utrzymania czystości.
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
• wynagrodzenie 27,70 zł brutto / h;
• pracę w systemie 3 zmianowym: 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 6.00;
• zakres obowiązków: utrzymanie czystości na obiekcie, w tym: sprzątanie biur, sanitariatów, magazynów oraz hali produkcyjnej;
• lokalizacja obiektu: Kędzierzyn Koźle, ul. Szkolna
• wypłatę zawsze na czas;
• przyjazną atmosferę.
Wymagania:
• chęci do podjęcia pracy;
• mile doświadczenie w pracy;
• dyspozycyjność.
Kontakt: 726 950 081
Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez okres najbliższych 6 miesięcy.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GWARANT Agencja Ochrony Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu (45-131), przy ul. Józefa Cygana 2 dalej GWARANT Agencja Ochrony Sp. z o.o. Informacje dotyczące przetwarzania pozyskanych danych osobowych znajdzie Pan/Pani na naszej stronie www.gwarant.pl w zakładce "rodo". Prosimy o zapoznanie się.

  • Praca Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179