Pracownik utrzymania czystości - Guzew
  • Rzgów
pracownik utrzymania czystości - Guzew
Rzgów, Rzgów, Łódzkie, Polska
Katarzyna
3. 8. 2024

GWARANT Agencja Ochrony Sp. z o.o. - firma działa na polskim rynku od 30 lat. Świadczymy usługi z zakresu ochrony mienia oraz prac porządkowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownik serwisu utrzymania czystości.
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( w okresie próbnym umowa zlecenie);
• wynagrodzenie 4 300 zł brutto / etat;
• pracę w godzinach 6.00 - 18.00;
• zakres obowiązków: utrzymanie czystości na obiekcie, w tym: sprzątanie pomieszczeń socjalnych, łazienek oraz pomieszczenia stacji benzynowej;
• lokalizacja obiektu: MOP Guzew Północ ( trasa S8, Sieradz - Guzew);
• wypłatę zawsze na czas;
• przyjazną atmosferę.
Wymagania:
• motywacja do pracy;
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Kontakt: 726 950 081
Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00

  • Praca Rzgów
  • Pracownik fizyczny Rzgów
  • Pracownik biurowy Rzgów
  • Pracownik produkcji Rzgów
  • Rzgów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567