PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

To oferujemy:

  • Stabilną prace od poniedziałku do piątku: na 2 zmiany 6-14 i 14-22
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę
  • Po okresie próbnym -możliwość dołączenia do  pakietu medycznego, sportowego i ubezpieczenia grupowego

Twoje zadania:

  • Sprzątanie pomieszczeń socjalnych (sanitariaty, stołówki, korytarze itp.)
  • Utrzymanie czystości na terenie obiektu

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności
  • Kultury osobistej

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna  nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Pracownik instytucji kultury Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536