Pracownik Utrzymania Czystości
  • Gorzyczki
śląskie, Gorzyczki, śląskie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
24. 5. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Gorzyczki

Zatrudnimy kobiety i mężczyzn

Poniedziałek – piątek / 8-16 , 10-18
To oferujemy:

  • Umowa zlecenie, po okresie próbnym Umowę o prace
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16 i 10-18
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie przełożonego
  • Od 1 lipca darmowy obiad, możliwość transportu

Twoje zadania:

  • Zamiatanie, wycieranie kurzy
  • Dbanie o porządek na terenie obiektu

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności
  • Kultury osobistej

  • Praca śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Piekary Śląskie
  • Pracownik fizyczny Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Oborniki Śląskie
  • Pracownik fizyczny Stronie Śląskie
  • Pracownik fizyczny Miasteczko Śląskie
  • Pracownik fizyczny śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080