Pracownik utrzymania czystości
  • Rumia Krzemowa
pomorskie, Rumia Krzemowa, pomorskie, Polska
Clima Gold
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Co oferujemy?
  • nasi pracownicy objęci są prywatną opieką medyczną
  • premie miesięczne
  • premie za polecenie nowego pracownika
  • premie świąteczne
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) u stale rozwijającego się pracodawcy
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport i ubezpieczenia grupowego
  • możliwość podniesienia kwalifikacji

Czego oczekujemy od kandydata?
  • Dyspozycyjności w godzinach między 8.00 a 15.00 - do uzgodnienia
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Motywacji do pracy, uczciwość i wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
Obowiązki na tym stanowisku:
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz zaplecza socjalnego: odkurzanie wykładzin, zamiatanie, mycie podłóg
  • Opróżnianie koszy na śmieci
  • Sprzątanie toalet oraz kuchni
  • Sprzątanie szatni i jadalni pracowniczej
  • Mycie okien (maksymalnie 2 razy w roku)
Informacje o firmie
Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie zatrudniamy w Clima Gold pond 100 osób. Większa część naszego zespołu, czyli ponad 60 osób to pracownicy odpowiedzialni za produkcję urządzeń, 30 osób to pracownicy biura. Kolejnych 20 osób zatrudniają nasze regionalne przedstawicielstwa na terenie całej Polski.

W związku z ciągłym rozwojem, rozbudową zaplecza produkcyjnego i pomieszczeń biurowych praktycznie stale prowadzimy rekrutacje i powiększamy nasz zespół.

Clima Gold to zespół zdolnych i ambitnych specjalistów, którzy tworzą i wdrażają innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji, klimatyzacji i automatyki. Nasze urządzenia produkujemy w wersjach standardowych oraz pod indywidualny projekt i oczekiwania klienta. Centrale wyposażamy w kompletną automatykę sterującą. Wyprodukowane przez nas centrale klimatyzacyjne obsługują obiekty budowlane w Polsce i za granicą. Są to m.in. centra handlowe, budynki użyteczności publicznej, hale sportowe, lokale biurowe, usługowe, hotele, restauracje. Nasze urządzenia klimatyzacyjne trafiają także do obiektów o najwyższych wymaganiach higienicznych, takich jak szpitale, laboratoria, baseny i obiekty przemysłowe produkujące np. żywność.

Prosimy o dodanie klauzuli:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca pomorskie
  • Pracownik biurowy Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik biurowy pomorskie
  • Pracownik biurowy kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584