Pracownik Utrzymania Czystości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Inwork Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Inwork Sp. z o.o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR.Naszym Klientem jest Zakład Pracy Chronionej, lider w swojej branży, zajmujący się ochroną osób, mienia, usługami czystościowymi.Poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik utrzymania czystościMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki

  • Każdorazowo będą uzależnione od bieżących potrzeb, ale będą to m.in.:
  • sprzątanie korytarzy;
  • mycie przeszkleń;
  • sprzątanie pomieszczeń wspólnych;

Wymagania

  • posiadać orzeczenie o niepełnosprawności (mile widziane);
  • mieć ukończone 18 lat;
  • Wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować).
  • Uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym).

Oferujemy

  • UMOWĘ O PRACĘ w pełnym wymiarze godzin;
  • godziny pracy od 6:00-14:00
  • Wynagrodzenie w wysokości do 4600 złotych brutto
  • pewną i stabilną pracę (stawiamy na długotrwałość zatrudnienia);
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;

  • Praca Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584