Pracownik utrzymania czystości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Zakłady Usługowe EZT S.A.
18. 9. 2024

Zakłady Usługowe EZT S.A. poszukują pracownika na stanowisko: pracownik utrzymania czystości, w Warszawie.
Opis stanowiska
- zamiatanie i odkurzanie podłóg,
- czyszczenie biurek,
- wycieranie kurzu z półek i sprzętów,
- opróżnianie koszy na śmieci
Wymagania:
- dyspozycyjność,
- Sumienność,
- Staranność, - Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
- Pracę na podstawie umowy o pracę / umowy zlecenie
- Praca w godzinach 16:00-22:00
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w doświadczonym i stabilnym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane proszę o kontakt 695 730 320
Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji przez okres pięciu lat.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584