Pracownik Utrzymania Czystości w placówce medycznej
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, zachodniopomorskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pracownik utrzymania czystości

Miejsce pracy :  Gdańsk

Praca  poniedziałek - piątek ,w godzinach 19 – 22  lub  w systemie zmianowym 7-15/15-22

Oferujemy:

-         Wsparcie Zespołu i przełożonego,

-         Umowę zlecenie ,z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

-         Bezpłatne szkolenie

-         Po okresie próbnym dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne, Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy :  Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków.  Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN

Zadania:

          Sprzątanie placówki medycznej

        - zamiatanie, dezynfekcja

         - opróżnianie koszy na śmieci itp.

Kontakt tel. 787 096 990 lub CV

Wymagania

Oczekujemy:

-         Chęci do podjęcia pracy na stałe,

-          Mile widziane doświadczenie

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik utrzymania ruchu Gdańsk
  • Technik sterylizacji medycznej Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246