Pracownik usług czystościowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
RENKAR
6. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
- zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg,
- odkurzanie i pranie wykładzin, tapicerki krzeseł i foteli,
- wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na parapetach telefonicznych, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym (z wyłączeniem monitorów), z parapetów i grzejników, obrazów,
- usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w meblach, gablotach, drzwiach, lamp,
- mycie, czyszczenie i odkażanie umywalek, armatury i urządzeń sanitarnych w toaletach i łazienkach,
- mycie dozowników do mydła i ręczników oraz luster,
- mycie balustrady schodów, ścian pokrytych glazurą, drzwi i ościeżnic oraz okien,
- mycie urządzeń kuchennych
- stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni,
- opróżnianie koszy na śmieci w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych zbiorczych pojemników,
- wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.
Wymagania:
- dokładność i sumienność
- dyspozycyjność
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny
Oferujemy:
- Umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt
- Elastyczne godziny pracy
- Czas pracy zadaniowy

  • Praca Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584