Pracownik Transportu Wewnętrznego w firmie B/S/H/
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Oferta:

  • Stawkagodzinowa 30,5zł. brutto + bogatysystem premiowy:

- premia wynikowa - do 825 zł brutto/miesiąc

- premia frekwencyjna - 200 zł brutto/miesiąc

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Pracaw dogodnej lokalizacji: Wrocław, ul. Żmigrodzka. Dobry dojazd komunikacją miejską
    • Tramwaje : 1; 7; 70; 74
    • Autobusy: 104; 106; 111; 121; 122; 128; 129; 130; 144; 148; 149; 247; 248; 249; 908; D; N.
  • Możliwość rozwoju oraz nabycia nowych możliwości
  • Program Wsparcia Pracowników (EAP)- poradnictwo w kwestiach wymagających wsparcia emocjonalnego i psychologicznego, praktyczne wskazówki i wsparcie w kwestiach prawnych, finansowych, rodzinnych i zawodowych dla pracowników oraz dla ich bliskich.
  • PakietManpower Premium(kartamultisport, prywatnaopieka medyczna,ubezpieczenie grupowe) iszereg zniżeku naszych partnerów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji (mile widziana praca z użyciem skanera, obsługa wózka jezdniowego)
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dbałość o jakość pracy oraz nastawienie na pracę zespołową

Zadania:

  • transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu
  • obsługa wózka typu milk run (nie potrzeba uprawnień UDT)
  • udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Zainteresowany? Aplikuj zostawiając nam swój kontakt - oddzwonimy i umówimy się na spotkanie!

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole

Nr Ref: 236

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

  • Praca Wrocław
  • Kurier (transport) Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678